Linzer Goldhaube Anfang 20. Jh.
reich bestickt, kleine Altersschäden, in Karton, Karton beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
17.04.2018 - 16:14
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.04.2018 - 16:14 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |